Türkiye'de bordro taşeronluğu, temizlik hizmetleri, danışma hizmetleri, vip şoför temini, geçici işçi temini ve yükleme indirme bindirme hizmetlerine farklı açılımlar kazandırmak isteyen ve şirket anlamında yurtiçinde ve yurtdışında olan firmaların çeşitli departmanlar da çalıştırmak üzere personel ihtiyacını karşılaması yönünde hizmet vermekteyiz.Bu kapsamda müşterilerimizi belirledikleri hedef kitleleri karşısında en iyi şekilde temsil etmeyi ve tüketicilerde marka bilinci oluşturmayı hedef edindik. Böylece bizi başarıya taşıyacak olan yolda önemli bir yer edinmeyi amaçlıyoruz.

BOFOR LOJİSTİK HİZMETLERİ'nin sunduğu hizmet, stratejilerin belirlenmesi ve planlamadan düzenlenmesine kadar pek çok etkinliği kapsıyor.Belirlenen etkinliklere yönelik uygun personelin temini ise yurtiçi ve yurtdışındaki iletişim ağımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an kurumumuzca sağlanabilmektedir.

Görevlerimizi yerine getirirken iki temel noktaya odaklanıyoruz: Düşünce ve hayata geçirme. Müşterilerimize en hızlı ve en etkili hizmeti sunmak için çalışıyoruz.İşini ciddiye alan, sorumluluk sahibi ve markasıyla samimiyeti özdeşleştirmek isteyen müşterilerimiz, bizim için her zaman ön plandadır.

Bu özelliklere sahip olanları, daha gördüğümüz ilk anda fark ediyor, müşterimiz olarak benimsiyoruz ve ihtiyaç duydukları her an hizmet vereceğimiz bir çalışma ortağı olarak yanlarında oluyoruz.Tüm personelimizle beraber her türlü faaliyet alanında ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdeyiz.